Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo
,

Nowe wentylatory Stadler Form pomogą przetrwać upał w biurze

Jak przetrwać lato w biurze? Do efektywnej pracy potrzebujemy komfortowych warunków, również w zakresie temperatury. Ta, w okresie letnim znacząco wzrasta, powodując zmęczenie, spadek koncentracji itp. Rozwiązaniem tego problemu są między innymi wentylatory, które dają uczucie chłodu i usuną zaduch, równomiernie rozprowadzając powietrze w pomieszczeniu. 

Lubimy wysokie temperatury w dni wolne od pracy, gdy możemy wypoczywać tak jak chcemy, poza domem, nad morzem, w lesie... Problem pojawia się, gdy musimy pracować. Najwyższe w ciągu dnia temperatury najczęściej występują w południe, gdy większość ludzi pochłonięta jest zawodowymi obowiązkami. Wówczas słupek rtęci notuje wysokie rejestry, a nasza efektywność, wprost przeciwnie, znacząco spada. W poszukiwaniu komfortu pracy zwracamy się w stronę technologii. Jedną z najlepszych opcji w tym zakresie są wentylatory, które wprawiając powietrze w ruch przynoszą uczucie ulgi. Idealnie sprawdzą się nowości z portfolio Stadler Form: Peter Leatherette, Peter Little, czy Leo.

Cyrkulator Stadler Form Leo

Wentylatory idealne do biura 

Leo to idealny kompan każdej pracy przy biurku, ponieważ jego kompaktowe wymiary oraz przemyślana konstrukcja pozwalają go na nim postawić. Jest to cyrkulator 3D z potężnym, bo aż 8-metrowym zasięgiem, więc nawet ustawiony z dala od nas przyniesie ukojenie. To, co wyróżnia Leo, to fakt wyposażenia go w technologię oscylacji 3D. Dzięki niej rozprowadza strumień powietrza wertykalnie oraz horyzontalnie, aby w każdym miejscu zapewnić przyjemne uczucie chłodu. Użytkownik Leo może wybrać jeden z zakresów prędkości pracy – od delikatnej, orzeźwiającej bryzy, aż po silne podmuchy wiatru. Obsługa tego kompaktowego wentylatora jest niezwykle wygodna, dzięki dołączonemu pilotowi, który w razie potrzeby można magnetycznie przymocować do jego obudowy.

Wentylator kolumnowy Stadler Form Peter leatherette

 Peter Leatherette oraz Peter Little są braćmi dobrze znanego Petera i łączą z nim charakterystyczne cechy projektu. Pierwszy z nich wykorzystuje technologię oscylacji, dzięki której równomiernie rozprowadzi biurowe powietrze, więc gęsta atmosfera w pracy nam nie grozi. Jego obsługa odbywa się za pośrednictwem umieszczonego na jego szczycie panelu dotykowego, na którym wybierzemy jedną z trzech prędkości jego pracy, czy ustawimy timer, aby wentylator wyłączył się sam po zadanym czasie (od 1 do 7 godzin). Możemy też użyć pilota zdalnego sterowania. Dodatkowo Peter Leatherette wyposażono w tryb Naturalnej Bryzy, która symuluje delikatny wiatr. Z kolei Peter Little charakteryzuje się wymiarami, które pozwalają ustawić go na biurku. Dzięki temu zapewni świeże spojrzenie nawet najbardziej złożone problemy zawodowe. „Mały” Peter to inteligentny gość, ponieważ automatycznie dostosowuje się do otoczenia i intuicyjnie przełącza się między czterema różnymi poziomami prędkości.

 

Wentylator biurkowy Stadler Form Peter little

Piękno technologii

Jednymi z elementów wyróżniających wentylatory Stadler Form są wysokiej jakości materiały oraz design. Tych urządzeń nie trzeba ukrywać gdzieś w kącie. Wręcz przeciwnie, będą ozdobą w każdej przestrzeni. Dość powiedzieć, że z marką Stadler Form współpracują wybitni, szwajcarscy projektanci. Widoczne jest to również w trzech opisywanych produktach.

Oko cieszą detale takie jak uchwyt ze sztucznej skóry w kolorze koniaku, który nadaje wentylatorowi Leo lekkości, a przy okazji pozwala go wygodnie przenosić, np. z miejsca na miejsce.

Wentylator Peter został już wyróżniony prestiżowym tytułem „German Design Award Winner 2020”. Młodsi członkowie familii również mają na to duże szanse. Boki Petera Leatherette zostały przyozdobione wysokiej jakości ekologiczną skórą, która pięknie kontrastuje z czernią obudowy. To bardzo efektowne połączenie. W sam raz do gabinetu prezesa.

Peter Little odziedziczył po najstarszym z braci elegancką i subtelną sylwetkę. To dzięki niej zmieści się nawet na malutkim biureczku.

Pasujące produkty

Odkryj wszystkie produkty
360 Model
PROMOCJA
(58)
Wentylator kolumnowy Stadler Form Peter, czarny
719,00 zł
899,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
799,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.
360 Model
PROMOCJA
(58)
Wentylator kolumnowy oscylacyjny Stadler Form Peter, biały
719,00 zł
899,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
799,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.
360 Model
PROMOCJA
(41)
Wentylator Stadler Form Peter Leatherette
699,00 zł
999,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
999,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.

Zwiewne opowieści Stadler Form

Więcej postów

Inteligentne oczyszczacze powietrza: Roger 2 z nowym designem i WIFI
Inteligentne oczyszczacze powietrza: Roger 2 z nowym designem i WIFI
Czytaj więcej
Wybór właściwego osuszacza - wskazówki  i porady dotyczące zakupu
Wybór właściwego osuszacza - wskazówki i porady dotyczące zakupu
Czytaj więcej
Przewodnik po wentylatorach
Przewodnik po wentylatorach
Czytaj więcej
Przewodnik po osuszaczach powietrza
Przewodnik po osuszaczach powietrza
Czytaj więcej
Przewodnik po termowentylatorach
Przewodnik po termowentylatorach
Czytaj więcej