Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo
,

Inteligentne oczyszczacze powietrza: Roger 2 z nowym designem i WIFI

Członkowie rodziny oczyszczaczy powietrza Roger zostali przeprojektowani. Przednia kratka została zastąpiona zmywalnym, wysokiej jakości tekstylnym filtrem wstępnym. Zmiany są nie tylko zewnętrzne, ale również wewnętrzne. Nowe oczyszczacze powietrza firmy Stadler Form charakteryzują się możliwością sterowania funkcjami za pomocą aplikacji, ochroną antybakteryjną i wydajnością.

Obecnie dużo czasu spędzamy w domu, z jednej strony z powodu zimnej pogody, a z drugiej strony dlatego, że od czasu pandemii koronawirusa ci, którzy mogą, pracują w domu. Według WHO powietrze wewnątrz pomieszczeń jest 2-5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz. Oczyszczacze powietrza są zatem bardzo ważne, ponieważ odfiltrowują z powietrza cząsteczki takie jak kurz, pyłki, wirusy i alergeny, podobnie jak brzydkie zapachy i lotne związki organiczne (LZO). Usunięcie cząsteczek i gazów z powietrza sprawia, że jesteśmy zdrowsi, poprawia się nasze samopoczucie - czujemy się odświeżeni i pełni energii. 

Kaszel, bóle głowy, podrażnione oczy czy katar są często spowodowane złej jakości, niezdrowym powietrzem w pomieszczeniach. Te fizyczne objawy wpływają na wydajność i niepotrzebnie obniżają jakość życia. Użycie oczyszczacza powietrza może poprawić panującą złą jakość powietrza za naciśnięciem jednego przycisku.

RODZINA OCZYSZCZACZY POWIETRZA ROGER 2

Trio oczyszczaczy powietrza serii Roger 2 składa się z Roger little 2, Roger 2 i Roger big 2, oferując doskonały wybór dla każdej wielkości pomieszczenia. Roger little 2, najmniejszy, nadaje się do małych pomieszczeń o powierzchni do 33 m2, a Roger big 2 do dużych pomieszczeń o powierzchni do 104 m2. Roger 2 jest odpowiednim urządzeniem dla pomieszczeń średniej wielkości. Te mobilne oczyszczacze powietrza mają również różne cechy - od kółek transportowych, przez liczbę filtrów Dual FiltersTM lub filtrów wstępnych, po sterowanie funkcjami za pomocą aplikacji.

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger 2

Oczyszczacz powietrza Roger 2 usuwa nieprzyjemne zapachy i skażenia z powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 66 m2 - z sypialni, salonu czy kuchni. Dzięki dwóm czujnikom natychmiast rozpoznaje rodzaj zanieczyszczenia powietrza, gdziekolwiek się znajduje i filtruje je. W trybie Auto, jeśli jakość powietrza zaczyna się pogarszać, Roger 2 automatycznie zwiększa prędkość, by jak najszybciej usunąć zanieczyszczenia z powietrza. To, co czyni ten oczyszczacz powietrza tak wyjątkowym, to system filtrów z tekstylnym filtrem wstępnym i Dual Filter™. Ten ostatni składa się z filtra HEPA H14 i filtra z węglem aktywnym. Filtruje on drobny pyłek i kurz z powietrza, jak również bakterie i wirusy. Zmywalny filtr wstępny, ze zintegrowaną funkcją higieny antybakteryjnej Sanitized®*, zapewnia dodatkową ochronę materiału. Wskaźnik jakości powietrza Roger 2 pokazuje aktualną jakość powietrza i zmienia kolor, gdy jakość powietrza się pogarsza. Mała dioda LED świeci dyskretnie na niebiesko, jeśli powietrze jest czyste i zdrowe. Mobilny oczyszczacz powietrza Roger cicho i wydajnie usuwa również zapachy z powietrza.

*Sanitized® jest wiodącym na świecie szwajcarskim producentem antybakteryjnej powłoki higienicznej i ochrony materiałów dla tekstyliów i polimerów. 

Kup oczyszczacz powietrza Roger 2

OCZYSZCZACZE POWIETRZA DO MAŁYCH I DUŻYCH POMIESZCZEŃ

Roger little 2 to właściwy wybór do zwalczania nieprzyjemnych zapachów w kuchni lub do zapewnienia relaksującego snu dzięki czystemu powietrzu. Ten mały, przenośny oczyszczacz powietrza pomoże w pomieszczeniach o powierzchni do 33 m2. Jeśli natomiast szukasz wydajnego oczyszczacza powietrza do dużego biura, sali konferencyjnej lub innej dużej przestrzeni o powierzchni do 104 m2, odpowiednim urządzeniem będzie Roger big 2. 

Kup oczyszczacz powietrza Roger little 2

Kup oczyszczacz powietrza Roger big 2

Martin Stadler CEO Stadler Form i oczyszczacze powietrza Roger 2

ZAŁOŻYCIEL I DYREKTOR GENERALNY STADLER FORM MARTIN STADLER ODPOWIADA NA KLUCZOWE PYTANIA DOTYCZĄCE NOWYCH OCZYSZCZACZY ROGER 2

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY NOWĄ serią OCZYSZCZACZY POWIETRZA FIRMY ROGER 2 A WERSJĄ SPRZED 2021 ROKU?

Nowa rodzina oczyszczaczy Roger 2 ma efektowny, nowoczesny, atrakcyjny front tekstylny, który nadaje rodzinie zupełnie inny, nowy wygląd, który wolimy od starego. Unowocześniliśmy oczyszczacze powietrza Roger również pod względem technicznym. Roger 2 i Roger big 2 mają  aplikację na smartfony, dzięki czemu można dokładnie monitorować powietrze w pomieszczeniu i sterować urządzeniem z dowolnego miejsca. Tekstylny front działa jako filtr wstępny, a także chroni znajdujący się wewnątrz Dual Filtr (filtr węglowy i  HEPA H12). Front tekstylny został poddany obróbce antybakteryjnej przez szwajcarską firmę SANITIZED AG. Impregnacja ta chroni filtr wstępny przed rozwojem wirusów i bakterii. Zewnętrzne laboratorium w Anglii potwierdziło znaczną skuteczność rodziny Roger 2 w zwalczaniu wirusów grypy typu A i coronavirusa

DLACZEGO RODZINA ROGERÓW ZOSTAŁA PRZEPROJEKTOWANA?

Pierwszy projekt był bardzo fajny, ale nie pasował już do najnowszych trendów w wyposażeniu wnętrz. Od dłuższego czasu używamy tekstyliów jako materiału do produkcji naszych urządzeń. Idealnie pasuje do rodziny oczyszczaczy powietrza Roger 2, dzięki czemu powstały trzy jeszcze bardziej atrakcyjne urządzenia.

CO W NIM BYŁO DLA CIEBIE WAŻNE?

Chcieliśmy koniecznie zachować, a nawet poprawić i tak już dobre osiągi urządzenia i połączyć to z wyglądem, który spodobałby się klientom i był bardzo nowoczesny. Myślę, że naprawdę nam się to udało.

DLACZEGO ROGER 2 & ROGER LITTLE 2 MAJĄ STARSZEGO BRATA, ROGERA BIG 2?

Zawsze istniało zapotrzebowanie na większe urządzenia do pomieszczeń powyżej 100 m2. Obecnie opracowaliśmy konstrukcję, która pozwala na uzyskanie stosunkowo niewielkich rozmiarów urządzenia, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności i niskiego poziomu hałasu.

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ OCZYSZCZACZ POWIETRZA ROGER 2 FIRMY STADLER FORM?

Świetny, nowoczesny design, bardzo dobre walory użytkowe oraz fakt, że jest prosty i intuicyjny w obsłudze (szczególnie dzięki użyciu nowej funkcji aplikacji dla Rogera 2 i Rogera big 2).

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger big 2

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE NOWYCH OCZYSZCZACZY POWIETRZA ROGER 2, W SKRÓCIE

NOWY BRAT: ROGER BIG 2 OCZYSZCZACZ POWIETRZA DO DUŻYCH POMIESZCZEŃ I DUŻYCH BIUR

Do oczyszczacza powietrza Roger 2 i jego małego brata Roger little 2 dołączył duży brat: Roger big 2. Ten oczyszczacz powietrza do dużych pomieszczeń w niczym nie ustępuje swoim braciom. Wyposażony w dwa filtry Dual FiltersTM oraz dwa zmywalne filtry wstępne z ochroną antybakteryjną, usuwa gazy i cząsteczki z powietrza równie skutecznie jak jego mali bracia. Oprócz innych funkcji, takich jak timer lub tryb nocny, Roger big 2 przekonuje klientów łącznością WiFi, dzięki której Roger big 2 może być monitorowany i sterowany z dowolnego miejsca. Nowy oczyszczacz powietrza Stadler Form jest również wyposażony w kółka transportowe, dzięki którym można go łatwo ustawić w dowolnym miejscu.

ZMYWALNY FILTR WSTĘPNY Z FUNKCJĄ SANITIZED® zapewniającą higienę

Oczyszczacze powietrza Roger 2 i Roger little 2 mają jeden filtr wstępny, Roger big 2 ma dwa filtry. Posiadają one zintegrowaną, antybakteryjną ochronę materiału Sanitized®, która w pełni zachowuje swoje właściwości przez co najmniej 20 prań. Filtr wstępny należy prać w pralce w temperaturze 30° C (cykl delikatny). Szczególnie osoby cierpiące na alergie będą mogły głębiej oddychać.

STEROWANIE FUNKCJAMI OCZYSZCZACZA POWIETRZA ZA POMOCĄ APLIKACJI

Zarówno Roger 2 jak i Roger big 2 są wyposażone w łączność WiFi. Dzięki temu wszystkimi funkcjami inteligentnego, mobilnego oczyszczacza powietrza można łatwo sterować za pomocą aplikacji na smartfonie. Jakość powietrza może być monitorowana w czasie rzeczywistym i w razie potrzeby można podjąć odpowiednie działania. Dla zdrowego powietrza w Twoim domu, gdziekolwiek jesteś.

Pasujące produkty

Odkryj wszystkie produkty
360 Model
PROMOCJA
(18)
Oczyszczacz powietrza Stadler Form Roger Big 2, czarny
1 999,00 zł
3 199,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
1 999,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.

Zwiewne opowieści Stadler Form

Więcej postów

Nowe wentylatory Stadler Form pomogą przetrwać upał w biurze
Nowe wentylatory Stadler Form pomogą przetrwać upał w biurze
Czytaj więcej
Wybór właściwego osuszacza - wskazówki  i porady dotyczące zakupu
Wybór właściwego osuszacza - wskazówki i porady dotyczące zakupu
Czytaj więcej
Przewodnik po wentylatorach
Przewodnik po wentylatorach
Czytaj więcej
Przewodnik po osuszaczach powietrza
Przewodnik po osuszaczach powietrza
Czytaj więcej
Przewodnik po termowentylatorach
Przewodnik po termowentylatorach
Czytaj więcej