Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo
(55)

Nawilżacz ultradźwiękowy Stadler Form Anton, czarny

529,00 zł
Kod: 68513
Darmowa wysyłka
Widoczne nawilżanie
Odpowiedni do rozprowadzania aromatów
Doskonały do pokojów dziecięcych
Wielkość pomieszczenia do 25m²
Kolor Czarny

Wysyłka jutro

Nawilżacz z dobrym smakiem!

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Anton w wersji czarnej to przystępny cenowo mały bohater, który w szybki, higieniczny i co ważne energooszczędny sposób wprowadzi do Twojego wnętrza delikatny strumień mgły, eliminujący suche powietrze. Jeżeli szukasz nowoczesnego rozwiązania, które dzień i noc będzie dbać o jakość powietrza w sypialni czy pokoju, to jest to wybór dla Ciebie! Nawilżone powietrze w pomieszczeniach jest szczególnie istotne w okresie wzmożonych zachorowań na grypę i inne choroby wirusowe.

  • Nawilżacz ultradźwiękowy
  • Widoczne nawilżenie
  • Dozownik zapachów
  • Idealny do niewielkich pomieszczeń

Mały gość o dużych możliwościach - oto Anton. Chociaż z powodu niewielkich rozmiarów trudno go zauważyć, to pomieszczenia do 25 m2 (60 m 3) są dla niego drobiazgiem. Anton jest nawilżaczem ultradźwiękowym, który wykonano z bardzo odpornego materiału. Może zadbać również o odpowiednią atmosferę równomiernie rozprowadzając Twój ulubiony zapach. Dzięki użyciu specjalnego wkładu zapobiegającego tworzeniu się kamienia, Anton w przeciwieństwie do innych nawilżaczy ultradźwiękowych nie pozostawia za sobą żadnych śladów, a jonizująca kostka Silver Cube™ zapewnia higieniczne nawilżanie. Przyciski do prostej obsługi ukryte są pod spodem.

FilmDane techniczne

Poziomy pracy płynna
Wydajność 170 g/h
Moc 12 W
Poziom hałasu 28.5 – 30 dB(A)
Pojemność zbiornika 2.5 l
Waga produktu 1.9 kg
Wymiary produktu 184 x 262 x 184 mm
Technologia Nawilżacz ultradźwiękowy

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Prosimy wykonać następujące czynności:

Sprawdzić czy wyłącznik pływakowy jest czysty, nie ma na sobie kamienia lub innego nalotu i można nim swobodnie poruszać w górę/dół (patrz zdjęcie). Wyłącznik pływakowy może być zablokowany przez resztki kamienia. Prosimy zapoznać się z instrukcją i sposobem czyszczenia urządzenia.

Należy upewnić się, że wkład zapobiegający powstawaniu kamienia jest zanurzony w wodzie co najmniej przez 24 godziny przed pierwszym użyciem (nie w zbiorniku na wodę w urządzeniu). W przypadku pominięcia tej czynności należy wykonać ją niezwłocznie.

Należy wymieniać wkład zapobiegający powstawaniu kamienia co 3 miesiące.

Sprawdzić, czy woda wypływa ze zbiornika – należy nacisnąć zawór na dnie zbiornika. Jeżeli mimo tego woda nie wypływa, wyjąć wkład zapobiegający powstawaniu kamienia. Jeśli woda zacznie wypływać oznacza to konieczność wymiany wkładu, który jest zużyty i blokuje przepływ. Jeśli żadne z tych rozwiązań nie przyniesie rezultatu należy skontaktować się z dystrybutorem urządzenia lub serwisem.
Jeśli wkład zapobiegający powstawaniu kamienia nie jest wymieniany regularnie, w systemach ultradźwiękowych może powstawać biały proszek wydzielany z wody. Jeżeli zauważysz taki nalot, wówczas należy wymienić wkład w kartridżu. Taki nalot może także powstać przy użyciu wody zmiękczonej. W tym przypadku, nalot powstaje nie z kamienia w wodzie, ale z soli użytej do zmiękczenia. Urządzenie działa poprawnie tylko z nieprzetworzoną wodą. Nie stosować w instalacjach do demineralizacji i w wymiennikach jonowych. W nawilżaczu Anton można jednak stosować wodę z systemu do oczyszczania wody pitnej (np. Brita). W razie braku pewności co do jakości lub składu chemicznego wody, należy skontaktować się z administratorem domu lub dostawcą wody.
Zalecamy dodanie 2-3 kropelek do wody. Ilość olejku można dowolnie modyfikować pamiętając jednak, że przy większych dawkach olejków należy częściej czyścić urządzenie.
Zobacz więcej

Anton

Opinie

Jak działają opinie klientów i oceny produktów

(55)

Absolutnie topowy nawilżacz. Najlepszy jaki miałem!

Konrad w dniu 2022-10-03 10:03:35

Klient

Nie spodziewałem się że będę aż tak zadowolony z jego działania. Anton jest super i każdemu mogę polecić

Krzysztof w dniu 2022-06-28 18:11:57

Klient

Oceń produkt Pokaż wszystkie recenzje

Anton

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym...

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Karta produktu Anton

Pobierz

Anton Instrukcja Obsługi

Pobierz