Outletowe szaleństwo! Wysokie rabaty! Darmowa dostawa
(55)

Nawilżacz ultradźwiękowy Stadler Form Anton, czarny

529,00 zł
Kod: 68513
Darmowa wysyłka
Widoczne nawilżanie
Odpowiedni do rozprowadzania aromatów
Doskonały do pokojów dziecięcych
Wielkość pomieszczenia do 25m²
Kolor Czarny
Dostępny

Nawilżacz z dobrym smakiem!

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Anton w wersji czarnej to przystępny cenowo mały bohater, który w szybki, higieniczny i co ważne energooszczędny sposób wprowadzi do Twojego wnętrza delikatny strumień mgły, eliminujący suche powietrze. Jeżeli szukasz nowoczesnego rozwiązania, które dzień i noc będzie dbać o jakość powietrza w sypialni czy pokoju, to jest to wybór dla Ciebie! Nawilżone powietrze w pomieszczeniach jest szczególnie istotne w okresie wzmożonych zachorowań na grypę i inne choroby wirusowe.

  • Nawilżacz ultradźwiękowy
  • Widoczne nawilżenie
  • Dozownik zapachów
  • Idealny do niewielkich pomieszczeń

Mały gość o dużych możliwościach - oto Anton. Chociaż z powodu niewielkich rozmiarów trudno go zauważyć, to pomieszczenia do 25 m2 (60 m 3) są dla niego drobiazgiem. Anton jest nawilżaczem ultradźwiękowym, który wykonano z bardzo odpornego materiału. Może zadbać również o odpowiednią atmosferę równomiernie rozprowadzając Twój ulubiony zapach. Dzięki użyciu specjalnego wkładu zapobiegającego tworzeniu się kamienia, Anton w przeciwieństwie do innych nawilżaczy ultradźwiękowych nie pozostawia za sobą żadnych śladów, a jonizująca kostka Silver Cube™ zapewnia higieniczne nawilżanie. Przyciski do prostej obsługi ukryte są pod spodem.

FilmDane techniczne

Poziomy pracy płynna
Wydajność 170 g/h
Moc 12 W
Poziom hałasu 28.5 – 30 dB(A)
Pojemność zbiornika 2.5 l
Waga urządzenia 1.9 kg
Wymiary urządzenia 184 x 262 x 184 mm
Technologia Nawilżacz ultradźwiękowy

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Prosimy wykonać następujące czynności:

Sprawdzić czy wyłącznik pływakowy jest czysty, nie ma na sobie kamienia lub innego nalotu i można nim swobodnie poruszać w górę/dół (patrz zdjęcie). Wyłącznik pływakowy może być zablokowany przez resztki kamienia. Prosimy zapoznać się z instrukcją i sposobem czyszczenia urządzenia.

Należy upewnić się, że wkład zapobiegający powstawaniu kamienia jest zanurzony w wodzie co najmniej przez 24 godziny przed pierwszym użyciem (nie w zbiorniku na wodę w urządzeniu). W przypadku pominięcia tej czynności należy wykonać ją niezwłocznie.

Należy wymieniać wkład zapobiegający powstawaniu kamienia co 3 miesiące.

Sprawdzić, czy woda wypływa ze zbiornika – należy nacisnąć zawór na dnie zbiornika. Jeżeli mimo tego woda nie wypływa, wyjąć wkład zapobiegający powstawaniu kamienia. Jeśli woda zacznie wypływać oznacza to konieczność wymiany wkładu, który jest zużyty i blokuje przepływ. Jeśli żadne z tych rozwiązań nie przyniesie rezultatu należy skontaktować się z dystrybutorem urządzenia lub serwisem.
Jeśli wkład zapobiegający powstawaniu kamienia nie jest wymieniany regularnie, w systemach ultradźwiękowych może powstawać biały proszek wydzielany z wody. Jeżeli zauważysz taki nalot, wówczas należy wymienić wkład w kartridżu. Taki nalot może także powstać przy użyciu wody zmiękczonej. W tym przypadku, nalot powstaje nie z kamienia w wodzie, ale z soli użytej do zmiękczenia. Urządzenie działa poprawnie tylko z nieprzetworzoną wodą. Nie stosować w instalacjach do demineralizacji i w wymiennikach jonowych. W nawilżaczu Anton można jednak stosować wodę z systemu do oczyszczania wody pitnej (np. Brita). W razie braku pewności co do jakości lub składu chemicznego wody, należy skontaktować się z administratorem domu lub dostawcą wody.
Zalecamy dodanie 2-3 kropelek do wody. Ilość olejku można dowolnie modyfikować pamiętając jednak, że przy większych dawkach olejków należy częściej czyścić urządzenie.
Zobacz więcej

Anton

Opinie

(55)

Absolutnie topowy nawilżacz. Najlepszy jaki miałem!

Konrad w dniu 2022-10-03 10:03:35

Nie spodziewałem się że będę aż tak zadowolony z jego działania. Anton jest super i każdemu mogę polecić

Krzysztof w dniu 2022-06-28 18:11:57
Oceń produkt Pokaż wszystkie recenzje

Anton

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym...

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Karta produktu Anton

Pobierz

Anton Instrukcja Obsługi

Pobierz