Viktor, oczyszczacz powietrza, czarny Promocja
1 299,00 zł

1 399,00 zł

Darmowa wysyłka tego produktu Oblicz ratę!

Viktor - Oczyszczacz powietrza

19 opinii

Weź  głęboki  oddech  z  Viktorem!

 • Oczyszczacz powietrza dla alergika
 • Filtruje z powietrza drobny kurz i nieprzyjemne zapachy
 • Dozownik zapachów
 • Polecany dla alergików

Powietrze w pomieszczeniu często jest przesycone drobnym kurzem, pyłkami i nieprzyjemnymi zapachami, a także wirusami i bakteriami. Na szczęście jest Viktor, który filtruje to wszystko w specjalnie opracowanym systemie filtrów HPP™, pozwalając odetchnąć pełną piersią! Jego wydajne filtry oczyszczają powietrze i usuwają nieprzyjemne zapachy (filtr węglowy). Za sprawą pięciu zakresów pracy (od bardzo cichej do dużej mocy) oraz przyciemnianych w trybie nocnym kontrolek, Viktor nigdy nie przerwie Wam dobrego snu!

Film

Nagrody i Certyfikaty

Dane techniczne

Ten energooszczędny oczyszczacz powietrza dla alergików filtruje powietrze z zanieczyszczeń pozwalając odetchnąć świeżym powietrzem nawet alergikom. Dodając kilka kropel ulubionego olejku zapachowego do dozownika zapachów, Viktor tworzy w pomieszczeniu przyjemną aurę.

System
Aktywny filtr węglowy i filtr HPP
Wydajność(do)
200 m³ powietrza/h 
Wielkość pomieszczenia
50 m2 / 125 m3
Poziomy pracy
5
Właściwości
 • Energooszczędny
 • Dla alergików
 • Timer
 • Dozownik zapachów
 • Tryb nocny
Moc
10 – 38 W
Wymiary
246 x 451 x 246 mm
Waga
4,9 kg
Poziom hałasu
32.5 – 57 dB(A)


 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

Sprawdź pozostałe oczyszczacze powietrza Stadler Form


Akcesoria

 • Filtry wymienne do Viktora

  • Filtry zamienne dla oczyszczacza powietrza Viktor
  • Zawiera jeden filtr wstępny i jeden filtr z węgla aktywnego
  • Filtr z węgla pochłaniający zapachy
  • Pre-filtr przeciw dużym cząstkom brudu
  • Należy wymieniać co 6 miesięcy
 
 

Projektant

Matti Walker

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym doświadczeniem dla mnie jako osoby oraz jako projektanta.

Zawsze dążę do wyznaczonych założeń jakie musi osiągnąć projekt: wyrazista forma, trwałe i przyjazne środowisku materiały, prosta i intuicyjna obsługa, jasne funkcje, wygoda i przyjemność podczas używania.

 
 

Wsparcie

Bardzo małe ilości ozonu występują jako produkt uboczny podczas elektrostatycznego filtrowania powietrza. Jednak w przypadku Viktora te niewielkie kwoty są znacznie poniżej limitów prawnych i nie są w żaden sposób szkodliwe dla zdrowia. Ogólnie rzecz biorąc, te minimalne emisje ozonu są ponownie adsorbowane przez filtr z węglem aktywnym i NIE są uwalniane do powietrza w pomieszczeniu. Viktor nie wytwarza ozonu, aby oczyścić powietrze, co robią niebezpieczne generatory ozonu. Jeśli twój Viktor pachnie ozonem podczas używania, to zapach ten może pochodzić z filtra z węglem aktywnym, jednak zazwyczaj rozprasza się on po kilku godzinach pracy.
LED HPP wyświetla stan funkcjonalny filtra HPP: Dioda LED świeci - filtr HPP jest zainstalowany i działa prawidłowo Dioda LED nie świeci - filtr HPP nie jest zainstalowany lub nie działa Osłabione oświetlenie LED - filtr HPP jest brudny, czysty zgodnie z instrukcją Wskaźnik stanu filtra HPP ™ jest zintegrowany z produktami z produkcji z lipca 2015 r. i nowszymi.
Filtr HPP można płukać w wodzie z dodatkiem kilku kropel mydła w płynie. Po umyciu ważne jest, aby filtr dokładnie wypłukać pod bieżącą wodą i pozostawić, aż całkowicie wyschnie. Dokładna instrukcja czyszczenie jest dodatkowo wydrukowana przy filtrze HPP. Bardzo ważne jest ścisłe przestrzeganie określonych okresów suszenia.
Problem może rozwiązać prawidłowe ułożenie dłoni podczas domykania urządzenia. Na początku należy sprawdzić czy dwa czerwone zatrzaski z boku filtra HPP są odpowiednio zamknięte. Należy chwycić przedni róg urządzania lewą dłonią. Prawą dłonią należy wcisnąć w miejscu z oznaczeniem „push to open”. Otwieranie drzwiczek odbywa się dokładnie w ten sam sposób. Dodatkowe zabezpieczenie przy drzwiczkach jest celowe aby wnętrze urządzenia było szczelnie domknięte i dłużej pozostawało czyste.
Jeżeli filtr HPP jest zabrudzony lub nie wysechł całkowicie po czyszczeniu, wnętrze urządzenia może trzaskać lub się wyłączyć. Należy używać oczyszczacza Viktor tylko wtedy gdy filtr HPP jest całkiem suchy. Dokładna instrukcja oczyszczania filtra HPP znajduje się po lewej stronie filtra.
Oznacza to, że wewnątrz urządzenia pracuje filtr HPP. Prosimy zwrócić uwagę, że są dwa rodzaje oczyszczacz Viktor. Jedne typ posiada migające diody LED natomiast w drugim modelu diody zawsze się święcą.
Filtr węglowy oczyszczacza usuwa z powietrza nieprzyjemne zapachy jednak jego pojemność jest ograniczona. Dlatego też filtr ten powinien być wymieniany regularnie (co ok. 6 miesięcy w zależności od zanieczyszczenia powietrza). Jeżeli nie upłynęło jeszcze 6 miesięcy a powietrze nie jest prawidłowo oczyszczane z przykrych zapachów wówczas należy wymienić filtr wcześniej.
Nie, oczyszczacz należy uruchomić ponownie manualnie po przerwie w dostawie zasilania.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane

 
 

Opinie

Oceń 
Paulina W
2019-10-29

jako oczyszczacz skuteczny a jako mebel atrakcyjny, bardzo ok

Oceń 
Robert K
2019-10-03

Niedawno kupiłem w promocji. Zdecydowanie poprawił powietrze w sypialni. Plus, że filtr można myć i tylko węglowy wymienić.

Oceń 
Krzysztof O
2019-09-29

Polecam. Genialne proste działanie i obsługa.. Bardzo ładny kształt.

Oceń 
Agnieszka W
2018-11-08

Fajny styl nie ma rzucających się w oczy świecidelek czy kratek, bardzo spokojny, Jest tez prosty w obsłudze filtrów

Oceń 
Stanisław K
2018-08-25

wahałem się przed kupnem takiego urządzenia, żeby się nie zagracić ale ten w ogóle nie psuje wyglądu salonu a raczej wpasowuje się jako jego część, mycie filtrów bardzo proste

Oceń 
Dorota M
2018-07-24

Bardzo skuteczny, zniknął przykry zapach, który u nosił się w pomieszczeniu, korzystamy z niego w biurze.

Oceń 
Bartek D
2018-07-20

wyjątkowo elegancki, akurat w moim salonie jest dośc mocno wyeksponowany więc zależało mi na wyglądzie, gorąco polecam

Oceń 
Beata B
2018-06-22

mamy taki w biurze, pracujemy ze starymi papierami, archiwizacja, i pełno grzybów pleśni w powietrzu, to nasz podstawowy pomocnik, a w pracy nie przeszkadza, tzn nie hałasuje

Oceń 
Krystian K
2018-05-10

jest bardzo cichy, przyjemnie się go programuje, przyciski wygodne a nie widoczne z daleka, dla mnie medal za design

Oceń 
Edward M
2018-04-24

Dokładnie ten ma moja siostra, bardzo mi się spodobał, wtedy zainteresowałem się kupnem oczyszczacza, siostrze przeszły objawy alergii w domu, które ma w reakcji na kurz

Oceń 
Halina K
2018-04-17

jakby stworzony do mojego salonu ta kolumna wpasowuję sie w inne urzadznia jak głosniki i ciemne meble do tego fajny matowy lakier. Samo użytkowanie bardzo proste, wymiana filtrów - poradził by sobie 3 latek

Oceń 
Mateusz B
2018-03-21

potrafi szybko pozbyć się zapachów, robiłem test z dymem papierosowym, szybko wszyto przefiltrował

Oceń 
Olaf B
2018-03-21

uważam że bardzo wydajny, czy to zapachy czy kurz co widac po filtrze wsysa jak trzeba

Oceń 
Marta w
2018-03-13

łatwy w obsłudze i w ogole konstrukcja prosta a jednoczesnie ma wszytsko czego można chciec od oczyszczacza, każdy nauczy sie obslugi w parę chwil, świetnie się prezentuje

Oceń 
Viktoria H
2017-02-25

dobre filtrowanie kilku fazowe, dobrze się prezentuję, fajna możliwość zapachów.

Oceń 
Hanna D
2017-02-20

Odczuwalnie lżejsze powietrze, jestem dośc wrażliwa na kurz w domu, od razu pokasłuje, mam lekka alergie. Plusik też za wygląd

Oceń 
Jacek Ż
2017-02-13

Jakość wyprzedza zdecydowanie konkurencyjne z jakimi miałem do czynienia, w nocy o nim zapominam a stoi w tym samym pokoju, polecam

Oceń 
Antoni G
2016-12-26

sprawdza się! już sie do niego przyzwyczaiłem i nawet zapominam czasem bo cichutki. Poiwetrze rzeczywiście inne, jedyny obowiązek to czasem te filtry ogarnąć

Oceń 
Łukasz N
2016-05-17

Oto i mój wybawca! Viktor co to rozprawił się z powietrzem w moim domu. Polecam każdemu alergikowi!

Napisz swoją opinię