Anna Little, termowentylator, brązowy Promocja
219,00 zł

349,00 zł

Darmowa wysyłka tego produktu

Anna little

Mała i gorąca!

1 opinia
  • Regulacja temperatury
  • Dwa poziomy mocy (700, 1200 W)
  • Niewielki wymiar i smukła obudowa

Jeśli w pewnym miejscu potrzebne jest dodatkowe ciepło (np. pod biurkiem lub w małym pomieszczeniu), Anna little, biorąc przykład ze swojej większej siostry, jest wystarczająco „gorąca”. Anna Little podnosi temperaturę! Nie z powodu swojego wyglądu, ale głównie dlatego, że ten cudowny, mały grzejnik jest wyposażony w ceramiczny element grzejny PTC. Anna ogrzewa dyskretnie i cicho, przy dwóch ustawieniach mocy, zapewniając przyjemne ciepło.

Nagrody i Certyfikaty

Dane techniczne

Anna little ogrzewa pomieszczenie do przyjemnej temperatury. Dzięki niewielkim wymiarom, termowentylator zmieści się nawet pod niewielkim biurkiem aby ogrzać zmarznięte stopy.

System
Ceramiczna / PTC
Wielkość pomieszczenia
15 m2 / 38 m3
Poziomy pracy
2
Właściwości
  • Regulacja temperatury
  • Termostat
  • Smukła obudowa
  • Zabezpieczenie w przypadku przewrócenia urządzenia
Moc
700 / 1200 W
Wymiary
183 x 237 x 150 mm
Waga
1,5 kg
Poziom hałasu
< 47 dB(A)

 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

 
 

Projektant

Matti Walker

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym doświadczeniem dla mnie jako osoby oraz jako projektanta.

Zawsze dążę do wyznaczonych założeń jakie musi osiągnąć projekt: wyrazista forma, trwałe i przyjazne środowisku materiały, prosta i intuicyjna obsługa, jasne funkcje, wygoda i przyjemność podczas używania.

 
 

Wsparcie

Nie, należy zachować minimalną odległość 50 cm od ściany aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. W przeciwnym wypadku, termowentylator może się przegrzać. Anna little została zaprojektowana jako termowentylator podłogowy lub nabiurkowy. Producent nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie z urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem.
Nie, ze względu na kwestie bezpieczeństwa termowentylator nie powinien pracować bez nadzoru.
Prawdopodobnie minęło zbyt mało czasu. Po prawidłowym ustawieniu termostatu Anna little uruchomi się automatycznie, kiedy temperatura w pomieszczeniu spadnie. Prosimy zwrócić uwagę, że musi minąć trochę czasu po automatycznym wyłączeniu się zanim termowentylator uruchomi się ponownie. Można ustawić większą temperaturę na termostacie, wówczas Anna little włączy się szybciej.
Anna little nie jest urządzeniem wodoodpornym i ze względów bezpieczeństwa nie powinna być stosowana w pobliżu wody ani w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Używanie termowentylatora w pomieszczeniu o dużej wilgotności może to prowadzić do zwarcia. Większość termowentylatorów dostępnych na rynku nie jest odpowiednia do stosowania w łazienkach. Ochronę przed zamoczeniem określa stopień ochronny IP21.
Część klientów uważa, że podczas pierwszych godzin używania z urządzenia wydobywa się nieprzyjemny zapach. Zapach ulotni się i nie należy się tym martwić. Rozumiemy jednak, że może to być nieprzyjemne. Oto, jak sprawić, by zapach szybciej zniknął: z tyłu Anny little można znaleźć wlot powietrza. Wlot powietrza jest pokryty filtrem powietrza i siatką. Siatka można odłączyć, patrz zdjęcie. Zdejmij kratkę i wyjmij filtr powietrza. Możesz wypłukać filtr powietrza odrobiną ulubionego mydła i ciepłej wody. Dobrze wypłucz i pozostaw do całkowitego wyschnięcia, zanim zamotujesz go z powrotem na wlocie powietrza i ponownie zamocujesz kratkę. Zapach mydła ukryje nieprzyjemny zapach, do czasu, gdy nie będzie on wyczuwalny.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane

 
 

Opinie

Oceń 
Łukasz N
2016-05-17

Działa, wygląda, dobry zakup

Napisz swoją opinię