Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo

Zestaw akcesoriów do nawilżaczy Oskar z olejkiem Relax

359,00 zł
Kod: 72162

Oczekiwanie na dostawę
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zestaw zawiera:

 • Filtry do nawilżaczy 4 szt.
 • Kostka uzdatniająca wodę
 • Olejek zapachowy Relax
 • Płyn czyszczący i odkamieniający 500 ml

Filtr w kasecie (4 szt.) - do wszystkich modeli nawilżaczy Stadler Form Oskar

Filtry w kasecie zapewniają optymalną wydajność nawilżaczy ewaporacyjnych (np. Oskar little, Oskar, Oskar big produkcji Stadler Form). Dzięki uzdatnianiu antybakteryjnemu, woda pozostaje czysta. Dla utrzymania higienicznego nawilżania oraz wysokiej wydajności, kasety należy wymieniać co dwa - trzy miesiące.

Kostka z jonami srebra STADLER FORM - IONIC SILVER CUBE - do nawilżaczy Stadler Form

 • Lepszy klimat wewnętrzny – higieniczne nawilżanie
 • Uwalnia jony srebra do wody
 • Jony srebra hamują rozwój bakterii
 • Do korzystania z większością nawilżaczy na rynku
 • Należy wymieniać co rok

Olejek eteryczny Stadler Form Relax

Relax uwalnia napięcia i ma działanie uspokajające. Przyjemny zapach lawendy i drewna. Ręcznie butelkowane w Szwajcarii. 100% czysty olejek eteryczny, mieszanka dla nadania zapachu w otoczeniu.

Skład: (R) - (+) - limonen, olejek cedrowy, Cytral, Citronellol, lawenda

Pojemność: 10 ml

Płyn czyszczący i odkamieniający do nawilżaczy Stadler Form, 500 ml

 • Łatwy do użycia
 • Szybki i efektywny
 • Delikatny dla czyszczonych powierzchni
 • Bezzapachowy

 

OPIS PRODUKTU

Stadler Form płyn do czyszczenia i odkamieniania opracowany specjalnie do czyszczenia i odwapniania nawilżaczy. Jest łatwy w użyciu, łagodny dla materiałów,  bezwonny, szybki i dokładny. Produkt jest biodegradowalny. Pojemność 500 ml.

 

APLIKACJA

Aby zapewnić lepszą higienę i  dłuższą żywotność nawilżacza, zalecamy regularne stosowanie. Po użyciu urządzenie jest higienicznie czyste i natychmiast gotowe do użycia. Stadler Form. Płyn czyszczący i odkamieniający wyprodukowany przez Durgol® może być używany do odkamieniania urządzeń AGD z uwzględnieniem ekspresów do kawy i generatorów pary.

 Wlej płyn do czyszczenia i odkamieniania do zbiornika na wodę.

 

Dolej wodę do poziomu max. zaznaczonego na zbiorniku. Jeśli środek już się nie pieni, ale osad kamienny jest wciąż widoczny, należy dodać jeszcze trochę płynu do czyszczenia i odkamieniania.

 

Pozostaw na max. 30 minut (lub zgodnie z trybem czyszczenia).

 

Po wyczyszczeniu i odwapnieniu dokładnie spłucz wodą z kranu.

 

PRODUCENT

Płyn czyszczący i odkamieniający Stadler Form został opracowany we współpracy ze szwajcarską firmą Düring AG. Intensywny prace i testy zaowocowały stworzeniem idealnego produktu do czyszczenia i odkamieniania nawilżaczy powietrza, które będą sprzedawane wyłącznie pod marką Stadler Form. Celem było stworzenie produktu, który łączyłby higieniczne czyszczenie i dokładne odwapnianie, aby wydłużyć żywotność nawilżaczy powietrza i zagwarantować optymalną higienę.

Düring AG sprzedaje produkty odkamieniające pod znaną marką Durgol®. Początkowy pomysł na biznes Durgol pochodzi od babci obecnych właścicieli firmy, Marii Düring-Keller. Opracowała wysoce skuteczny odkamieniacz Durgol do usuwania uporczywego kamienia z urządzeń sanitarnych oraz sprzedawała go osobiście potencjalnym klientom. W 1968 r. Jej syn rozwinął Durgol, czyniąc go odpowiednim do odkamieniania przedmiotów metalowych. Obecnie produkt jest znany jako durgol express® i jest liderem na rynku w Szwajcarii i Austrii.

SKŁADNIKI

Produkt zawiera: kwas nieorganiczny, <5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, substancje ochronne i pomocnicze.

Pliki do pobrania

Karta substancji Relax

Pobierz