Aromatyzer Stadler Form Julia, chili red Promocja

259,00 zł

349,00 zł

Darmowa wysyłka tego produktu

Julia

Swingujący aromatyzer

  • Unikalny tryb oscylacyjny Aromat Swing™
  • Podświetlone ujście migiełki, diody LED mogą być przyciemnione lub wyłączone
  • Tryb Interwałowy, maksymalnie do 54 godzin czasu pracy

W trybie oscylacyjnym, Julia, za pomocą technologii ultradźwiękowej, optymalnie rozprowadza zapachy i olejki eteryczne w pomieszczeniu. Imponująco oświetlone, delikatne smugi mgiełki przesuwają się o 160° od lewej do prawej - od 18 godzin (w trybie pracy ciągłej) do 54 godzin w trybie interwałowym. W trybie interwałowym, Julia pracuje przez 10 minut, a następnie przerywa pracę na 20 minut. Aby światło nie zakłócało w nocy snu, diody LED można przyciemniać lub całkowicie wyłączyć. Julia najbardziej lubi olejki eteryczne z własnej rodziny, ale można używać też wszystkich dostępnych na rynku olejków bezalkoholowych.

Film

Nagrody i Certyfikaty

Dane techniczne

Przez cały dzień aromatyzer Jasmine uwalnia Twój ulubiony zapach w 20-minutowych przerwach. Z jednego napełnienia może działać w takim trybie przerwanym nawet do ok. 21 godzin.

System
Ultradźwiękowy
Wielkość pomieszczenia
50 m2 / 125 m3
Poziomy pracy
2
Właściwości
  • Tryb oscylacyjny (Aroma SwingTM)
  • Podświetlone ujście mgiełki
  • Tryb nocny - Przyciemnione światło LED
  • Tryb interwału (do 54 godzin na jednym napełnieniu)
  • Cicha praca
Moc
14 W
Wymiary
135 x 115 x 135 mm
Waga
0,5 kg
Poj. zbiornika
200 ml
Poziom hałasu
< 26 dB(A) dB(A)

 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

 
 

Projektant

Fabian Zimmerli

Fabian Zimmerli

Rozwijanie nowych pomysłów od zawsze było moją pasją. Jako dziecko pragnąłem zostać wynalazcą, próbowałem zbudować łódź podwodną oraz prowadziłem domowe laboratorium w swoim pokoju. Obecnie swoje projekty realizuję pracując na komputerze lub w warsztacie.

Uwielbiam wyzwania, pracę łączącą kilka różnych dziedzin i możliwość realizacji różnorodnych projektów poczynając od projektowania czajników przez narzędzia medyczne a kończąc na batonikach czekoladowych. Celem każdego mojego projektu jest znalezienie takiego rozwiązania, które będzie proste i piękne zarazem. Praca w Stadler Form pozwala mi zrealizować te wizje. Ogromnie się cieszę, kiedy moje produkty trafiają w końcu na półki sklepów, jednak myślami jestem już przy kolejnym projekcie.

 
 

Wsparcie

Przy długotrwałym stosowaniu, wapienny osad zbiera się na górnej krawędzi pojemnika wody aromatyzera Julia. W trybie oscylacyjnym, warstwa z kamienia uniemożliwia ruch wylotu mgły. Przetrzyj wilgotną ściereczką górną krawędź zbiornika wody pokazanego na zdjęciu (Nr 14), aby usunąć osad wapienny.
Nie, po przerwie w dostawie zasilania aromatyzer Julia należy uruchomić ręcznie, przez wciśnięcie przycisku włącznika.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane

 
 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję