Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo
,

Jak schłodzić mieszkanie latem: 4 proste wskazówki

Lato właśnie się zaczęło i to z „przytupem”. Chociaż wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na słoneczne dni i ciepłe wieczory, upały często stanowią wyzwanie - nieprzyjemnie gorąco w pomieszczeniach. Bez obaw! Istnieją proste, sprawdzone metody na utrzymanie chłodu w domu nawet w najgorętsze dni.

4 wskazówki jak utrzymać chłód w mieszkaniu

Wyszukaliśmy wskazówki, które pomogą Ci utrzymać chłód w domu podczas upałów. Możesz cieszyć się miejscem, do którego możesz się wycofać i cieszyć się latem w całej okazałości.

1: Wpuszczaj świeże powietrze wcześnie rano i późnym wieczorem.

Ważne jest, aby wykorzystać chłodniejsze pory dnia w celu wprowadzenia świeżego powietrza do domu. Otwórz wszystkie okna i drzwi, aby stworzyć przeciąg. Jeśli masz dużą szafę, otwórz szeroko drzwi, ponieważ często gromadzi się w niej duża ilość gorącego powietrza. W ciągu dnia żaluzje powinny być zamknięte, a wszystkie okna i drzwi zamknięte, aby zapobiec przedostawaniu się ciepła do domu.

2: Umieść wentylatory przy oknie, aby wpuścić chłodne powietrze.

Podczas wpuszczania chłodnego powietrza umieść wentylator w pobliżu okna, aby mógł zasysać chłodne powietrze zewnętrzne i rozprowadzać je po pomieszczeniu. Spowoduje to wprowadzenie większej ilości chłodnego powietrza do wnętrza pomieszczenia. Wentylatory/cyrkulatory 3D są szczególnie odpowiednie do tego celu, ponieważ umożliwiają optymalną cyrkulację powietrza w całym pomieszczeniu dzięki obrotom poziomym i pionowym.

3: Postaraj się ograniczyć używanie urządzeń elektronicznych

Urządzenia elektryczne i elektroniczne, takie jak piekarniki, płyty grzewcze, suszarki do włosów i inne urządzenia gospodarstwa domowego generują dodatkowe ciepło w domu. Staraj się unikać ich używania lub przynajmniej używaj ich mniej podczas upałów w ciągu dnia. Odłączaj urządzenia, jeśli nie są używane, aby uniknąć generowania niepotrzebnego ciepła.

4: Rośliny poprawiające klimat w pomieszczeniu

Rośliny są nie tylko dekoracyjne, ale mogą również poprawić klimat w pomieszczeniu. Niektóre rośliny mają działanie chłodzące, takie jak sansevieria. Umieść kilka roślin domowych w swoim domu. Pamiętaj o regularnym podlewaniu roślin, aby zapewnić im zdrowie i skuteczność.

Dzięki tym czterem wskazówkom i wentylatorowi możesz utrzymać chłód w domu i w pełni cieszyć się latem. Nie masz wentylatora? Stadler Form oferuje szeroką gamę różnych wentylatorów - mamy małe wentylatory stołowe, wentylatory wieżowe, wentylatory stojące, wentylatory podłogowe i wentylatory 3D. Z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Pasujące produkty

Odkryj wszystkie produkty
360 Model
PROMOCJA
(58)
Wentylator kolumnowy oscylacyjny Stadler Form Peter, biały
719,00 zł
899,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
799,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 02.07.2024 r. - 06.08.2024 r.

Zwiewne opowieści Stadler Form

Więcej postów

Co wybrać: nawilżacz z funkcją oczyszczania powietrza 2w1 czy oczyszczacz powietrza?
Co wybrać: nawilżacz z funkcją oczyszczania powietrza 2w1 czy oczyszczacz powietrza?
Czytaj więcej
10 powodów dla których warto korzystać z nawilżacza
10 powodów dla których warto korzystać z nawilżacza
Czytaj więcej
Czy oczyszczacze powietrza usuwają koronawirusy z powietrza?
Czy oczyszczacze powietrza usuwają koronawirusy z powietrza?
Czytaj więcej
Uwaga alergicy! Pyłki unoszą się w powietrzu.
Uwaga alergicy! Pyłki unoszą się w powietrzu.
Czytaj więcej
10 sposobów na zmniejszenie objawów alergii
10 sposobów na zmniejszenie objawów alergii
Czytaj więcej