Outletowe szaleństwo! Wysokie rabaty! Darmowa dostawa

Zestaw Nawilżacz Stadler Form Anton, biały + olejek eteryczny Relax

239,00 zł
539,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
539,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 04.12.2023 r. - 08.01.2024 r.
Kod: 72262
PROMOCJA
Widoczne nawilżanie
Doskonały do pokojów dziecięcych
Odpowiedni do rozprowadzania aromatów
Wielkość pomieszczenia do 25m²
Dostępny

Oczekiwanie na dostawę
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zestaw zawiera:

  • Nawilżacz ultradźwiękowy Stadler Form Anton, biały
  • Olejek eteryczny Stadler Form Relax

Nawilżacz ultradźwiękowy Stadler Form Anton, biały

Nawilżacz z dobrym smakiem!

Idealnie nawilżone powietrze nie musi wymagać skomplikowanego sprzętu za grubą fortunę. Wystarczy, że wybierzesz jedno, kompletne rozwiązanie, jak to które oferuje ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Anton, w najmodniejszym białym kolorze. To małe, niepozorne urządzenie w higieniczny i dyskretny sposób wyeliminuje suche powietrze z Twojego wnętrza! Pamiętaj, że wilgotne powietrze zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusów w pomieszczeniach, a także ułatwia oddychanie w czasie choroby.

  • Nawilżacz ultradźwiękowy
  • Widoczne nawilżenie
  • Dozownik zapachów
  • Idealny do niewielkich pomieszczeń

Mały gość o dużych możliwościach - oto Anton. Chociaż z powodu niewielkich rozmiarów trudno go zauważyć, to pomieszczenia do 25 m2 (60 m 3) są dla niego drobiazgiem. Anton jest nawilżaczem ultradźwiękowym, który wykonano z bardzo odpornego materiału. Może zadbać również o odpowiednią atmosferę równomiernie rozprowadzając Twój ulubiony zapach. Dzięki użyciu specjalnego wkładu zapobiegającego tworzeniu się kamienia, Anton w przeciwieństwie do innych nawilżaczy ultradźwiękowych nie pozostawia za sobą żadnych śladów, a jonizująca kostka Silver Cube™ zapewnia higieniczne nawilżanie. Przyciski do prostej obsługi ukryte są pod spodem.

FilmOlejek eteryczny Stadler Form Relax

100% czysty olejek eteryczny, mieszanka dla nadania zapachu w otoczeniu. Relax uwalnia napięcia i ma działanie uspokajające. Przyjemny zapach lawendy i drewna. Ręcznie butelkowane w Szwajcarii.
SKŁADNIKI: (R) - (+) - limonen, olejek cedrowy, Cytral, Citronellol, lawenda

Pojemność 10 ml

Dane techniczne

Poziomy pracy płynna
Wydajność 170 g/h
Moc 12 W
Poziom hałasu 28.5 – 30 dB(A)
Waga produktu 1.9 kg
Wymiary produktu 184 x 262 x 184 mm
Technologia Nawilżacz ultradźwiękowy

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Prosimy wykonać następujące czynności:

Sprawdzić czy wyłącznik pływakowy jest czysty, nie ma na sobie kamienia lub innego nalotu i można nim swobodnie poruszać w górę/dół (patrz zdjęcie). Wyłącznik pływakowy może być zablokowany przez resztki kamienia. Prosimy zapoznać się z instrukcją i sposobem czyszczenia urządzenia.

Należy upewnić się, że wkład zapobiegający powstawaniu kamienia jest zanurzony w wodzie co najmniej przez 24 godziny przed pierwszym użyciem (nie w zbiorniku na wodę w urządzeniu). W przypadku pominięcia tej czynności należy wykonać ją niezwłocznie.

Należy wymieniać wkład zapobiegający powstawaniu kamienia co 3 miesiące.

Sprawdzić, czy woda wypływa ze zbiornika – należy nacisnąć zawór na dnie zbiornika. Jeżeli mimo tego woda nie wypływa, wyjąć wkład zapobiegający powstawaniu kamienia. Jeśli woda zacznie wypływać oznacza to konieczność wymiany wkładu, który jest zużyty i blokuje przepływ. Jeśli żadne z tych rozwiązań nie przyniesie rezultatu należy skontaktować się z dystrybutorem urządzenia lub serwisem.
Jeśli wkład zapobiegający powstawaniu kamienia nie jest wymieniany regularnie, w systemach ultradźwiękowych może powstawać biały proszek wydzielany z wody. Jeżeli zauważysz taki nalot, wówczas należy wymienić wkład w kartridżu. Taki nalot może także powstać przy użyciu wody zmiękczonej. W tym przypadku, nalot powstaje nie z kamienia w wodzie, ale z soli użytej do zmiękczenia. Urządzenie działa poprawnie tylko z nieprzetworzoną wodą. Nie stosować w instalacjach do demineralizacji i w wymiennikach jonowych. W nawilżaczu Anton można jednak stosować wodę z systemu do oczyszczania wody pitnej (np. Brita). W razie braku pewności co do jakości lub składu chemicznego wody, należy skontaktować się z administratorem domu lub dostawcą wody.
Można używać dowolnych zapachów i olejków zapachowych. Zalecamy stosowanie naturalnych olejków zapachowych bez zawartości alkoholu, np. olejki zapachowe Stadler Form.
Zobacz więcej

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Karta produktu Anton

Pobierz

Anton Instrukcja Obsługi

Pobierz

Karta substancji Relax

Pobierz