Outletowe szaleństwo! Wysokie rabaty! Darmowa dostawa

Zestaw Nawilżacz Stadler Form Anton, czarny + olejek eteryczny Relax

239,00 zł
539,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
539,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 04.12.2023 r. - 08.01.2024 r.
Kod: 72264
PROMOCJA
Odpowiedni do rozprowadzania aromatów
Doskonały do pokojów dziecięcych
Widoczne nawilżanie
Wielkość pomieszczenia do 25m²
Dostępny

Oczekiwanie na dostawę
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zestaw zawiera:

  • Nawilżacz ultradźwiękowy Stadler Form Anton, czarny
  • Olejek eteryczny Stadler Form Relax

Nawilżacz ultradźwiękowy Stadler Form Anton, czarny

Ekonomiczny do małych pomieszczeń

Oskar Little w kolorze czarnym to niewielkie urządzenie, które wbrew swojemu niepozornemu wyglądowi skutecznie ulepsza powietrza. A optymalnie nawilżone powietrze jest skuteczną ochroną przed infekcjami wirusowymi, wspomaga też proces leczenia przeziębienia. Postaw go w swoim domu i ciesz się idealnie nawilżonym powietrzem. Dopasowana do Twoich potrzeb wilgotność, cicha praca i innowacyjny, ekologiczny filtr to cechy, które sprawią, że nie przejdziesz obok tego malucha obojętnie!

  • Nawilżacz ewaporacyjny
  • Idealny do pomieszczeń o wielkości do 30 m²
  • Z dozownikiem zapachu
  • Tryb nocny - przyciemniane kontrolki

Podobnie jak jego starsi bracia, Oskar little jest oszczędny, chociaż cechuje go olbrzymia siła. Dwa poziomy mocy sprawiają, że będzie idealny do pomieszczeń o wielkości do 30 m 2. Oskar little wyposażony został w ekologicznie przyjazny filtr, którego bazą są rośliny połączone z włóknami syntetycznymi. Dzięki przyciemnianym kontrolkom, niezwykle cichej pracy i subtelnej dystrybucji olejków eterycznych, staje się niebywale pożądanym domownikiem. Ten sprytny nawilżacz powietrza wyłączy się sam, gdy w jego zbiorniku zabraknie wody,, a jej uzupełnienie jest możliwe nawet podczas pracy urządzenia.

FilmOlejek eteryczny Stadler Form Relax

100% czysty olejek eteryczny, mieszanka dla nadania zapachu w otoczeniu. Relax uwalnia napięcia i ma działanie uspokajające. Przyjemny zapach lawendy i drewna. Ręcznie butelkowane w Szwajcarii.
SKŁADNIKI: (R) - (+) - limonen, olejek cedrowy, Cytral, Citronellol, lawenda

Pojemność 10 ml

Dane techniczne

Poziomy pracy płynna
Wydajność 170 g/h
Moc 12 W
Poziom hałasu 28.5 – 30 dB(A)
Waga produktu 1.9 kg
Wymiary produktu 184 x 262 x 184 mm
Technologia Nawilżacz ultradźwiękowy

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Jeśli wkład zapobiegający powstawaniu kamienia nie jest wymieniany regularnie, w systemach ultradźwiękowych może powstawać biały proszek wydzielany z wody. Jeżeli zauważysz taki nalot, wówczas należy wymienić wkład w kartridżu. Taki nalot może także powstać przy użyciu wody zmiękczonej. W tym przypadku, nalot powstaje nie z kamienia w wodzie, ale z soli użytej do zmiękczenia. Urządzenie działa poprawnie tylko z nieprzetworzoną wodą. Nie stosować w instalacjach do demineralizacji i w wymiennikach jonowych. W nawilżaczu Anton można jednak stosować wodę z systemu do oczyszczania wody pitnej (np. Brita). W razie braku pewności co do jakości lub składu chemicznego wody, należy skontaktować się z administratorem domu lub dostawcą wody.
Umycie z zewnątrz polega wyłącznie na wytarciu urządzenia wilgotną szmatką i dokładnym osuszeniu. Aby umyć urządzenie wewnątrz, należy wyjąć zbiornik wody, wylot mgły, komorę mgły oraz kostkę jonizującą Silver Cube. Następnie można oczyścić membranę ultradźwiękową, używając zwykłego, domowego środka do usuwania kamienia. Podczas wykonywania tego, ważne jest, aby poziom wody w urządzeniu nie był wyższy niż 10 mm. Gdyby poziom wody przypadkowo przekroczył 10 mm, należy kontaktować się z producentem lub wyspecjalizowanym technikiem. Gdyby nie dało się zmyć wszystkich osadów, to można oczyścić membranę pędzlem (przednią lub tylną jego stroną). Nie należy skrobać membrany twardymi przedmiotami. Gdy narost kamienia jest obfity, zalecamy kilkukrotne odkamienianie urządzenia. Po usunięciu kamienia, opłukać dolną część urządzenia i dokładnie wysuszyć. Oczyszczenie zbiornika wody polega na opłukaniu go ciepłą wodą. Jeśli w zbiorniku wody widać kamień, to też można go odkamienić. Ostatecznie, należy zbiornik wypłukać i dokładnie osuszyć. Urządzenia nie należy pozostawiać z wodą i wilgotnymi filtrami jeżeli nie będzie używane.
Nie, nawilżacz Anton musi być uruchomiony manualnie po przerwie w dostawie zasilania.
Zobacz więcej

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Karta produktu Anton

Pobierz

Anton Instrukcja Obsługi

Pobierz

Karta substancji Relax

Pobierz