Sprawdź promocje - zrób zakupy i zapłać za 30 dni z PayPo
(23)

Nawilżacz parowy Stadler Form Fred, biały

699,00 zł
Kod: 68519
Darmowa wysyłka
Para wolna od bakterii
Higrostat z czujnikiem zewnętrznym
Wyłącza się automatycznie po opróżnieniu zbiornika
Wielkość pomieszczenia do 50m²
Kolor Biały

Wysyłka jutro

Ma parę!

Biały nawilżacz powietrza Fred to produkt wyjątkowy, oferujący oprócz wydajnej pracy, prawdziwie nieziemski design, którego nie sposób nie zauważyć. Jakby tego było mało, podczas swojej cichej pracy wytwarza parę wolną od bakterii. Idealna wilgotność niskim kosztem? Fred udowadnia, że to możliwe!

  • Nawilżacz parowy
  • Para wolna od bakterii
  • Wbudowany higrostat
  • Unikalny kształt

Gdy na zewnątrz robi się zimniej, zaczynamy ogrzewać mieszkania. To powoduje spadek wilgotności. W takim suchym otoczeniu cierpimy my, nasze meble i rośliny. Wówczas, aby temu przeciwdziałać, na pomoc przybywa sympatyczny Fred. Oddając do powietrza parę wodną przywróci nam dobre samopoczucie. Fred jest czysty, ponieważ para wodna pozbawiona jest drobnoustrojów i bakterii. Na swoich metalizowanych stopach, Fred niczym super bohater mocno spoczywa na podłożu.

Dane techniczne

Poziomy pracy 2
Wydajność 360 g/h
Moc 300 W
Poziom hałasu 27 – 33 dB(A)
Pojemność zbiornika 3.7 l
Wbudowany higrostat Tak
Waga produktu 2.9 kg
Wymiary produktu 363 x 267 x 363 mm
Technologia Nawilżacz parowy

Dobrze wiedzieć

Znajdź ważne informacje

Nawilżacz Fred należy odkamieniać regularnie raz w tygodniu lub co dwa tygodnie, w zależności od ilości kamienia. W celu odkamienienia można użyć domowych środków do odkamieniania (należy przeczytać instrukcję przed użyciem). Rozcieńczyć odkamieniacz wodą wedle instrukcji i wlać na płytę grzejną (patrz obrazek po lewej). Zostaw odkamieniacz aby zadziałał, czas pozostawienia zależy od ilości kamienia. Pod żadnym pozorem nie uruchamiaj urządzenia podczas okamieniania! Po procesie, ostrożnie wylej odkamieniacz i wytrzyj pozostałości miękką stroną gąbki. Należy także odkamieniać pokrywkę płyty grzejnej, uszczelkę oraz rączkę pokrywy. Jeśli wszystkie są dokładnie opłukane wodą i oczyszczone urządzenie jest gotowe do pracy.
Fred nie jest przeznaczony do stosowania z wodą przefiltrowaną zmiękczoną, do której dodaje się soli w celu usunięcia wapnia. Dodana sól zmienia moment gotowania się wody. W przypadku nawilżacza Fred może to prowadzić do uszkodzenia obudowy. Jeżeli proces zmiękczania wody powstaje w wyniku zastosowania odwróconej osmozy, taka woda może być z powodzeniem użyta w nawilżaczu Fred. Odpowiednia będzie też woda destylowana.
W pierwszej kolejności sprawdź ustawienia higrostatu. Być może należy ustawić większą wilgotność, ponieważ pożądana została już osiągnięta. Pamiętaj, że należy regularnie czyścić i odkamieniać pokrywę płyty grzejnej oraz czyścić uszczelkę. W drugiej kolejności sprawdź czy płyta grzejna podgrzewa się. Jeśli płyta pozostaje zimna, wówczas należy zgłosić się do serwisu.
Zobacz więcej

Fred

Opinie

Jak działają opinie klientów i oceny produktów

(23)

Najpierw moją uwagę zwrócił ten wyjątkowy wygląd, a przekonała mnie świetna jakość i działanie. Polecam!

Ola w dniu 2022-07-27 16:29:04

Klient

Zdecydowanie jego wygląd zwraca uwagę. A z czasem zauważamy pozostałe zalety, które on niewątpliwie ma. U mnie jest w sypialni i dobrze się przy nim śpi

Bartek w dniu 2022-05-15 16:47:56

Klient

Oceń produkt Pokaż wszystkie recenzje

Fred

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym...

Nasze Rekomendacje

Może ci się spodobać

360 Model
PROMOCJA
(9)
Higrometr Stadler Form Selina, biały
99,00 zł
149,00 zł Cena regularna - bezpośrednio przed obniżką
149,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Cena obowiązuje: 06.05.2024 r. - 03.06.2024 r.

Pliki do pobrania

Stadler Form Karta Gwarancyjna

Pobierz

Karta produktu Fred

Pobierz

Instrukcja obsługi Fred

Pobierz