199,00 zł

249,00 zł

Emma - Nawilżacz

1 opinia

Kompaktowy nawilżacz powietrza

 • Do użytku gdziekolwiek jesteś, dzięki kablowi USB
 • Kompaktowy i poręczny
 • Niskie zużycie mocy już od 8 W
 • Przyciemniane kontrolki LED

Emma jest idealnym rozwiązaniem do walki z suchym powietrzem: Twój osobisty nawilżacz zapewnia optymalną wilgotność. Wyposażona w kabel USB i adapter do użytku mobilnego, Emma będzie twoją stałą towarzyszką. Uwielbia podróżować, więc upewnij się, że jest zapakowana w bagaż podróżny. Emma została zaprojektowana tak, by była lekka i zwarta. Podstawa może być przechowywana w butelce, aby zaoszczędzić miejsce. Pakowana w wygodną torebkę podróżną jest zawsze z tobą. Dwa ustawienia poziomu wilgotności pozwalają dostosować wydajność nawilżacza do Twoich potrzeb. Ten poręczny nawilżacz powietrza jest też idealny do sypialni. Nie zauważysz, że działa. Emma jest bardzo cicha podczas pracy na niższym poziomie. Jej diody LED mogą być przyciemniane lub całkowicie wyłączone w zależności od potrzeb.

Film

Nagrody i Certyfikaty

Dane techniczne

Osobisty nawilżacz powietrza Emma jest doskonałym towarzyszem podróży, gdy powietrze jest zbyt suche. Przede wszystkim Emma przekonuje innowacyjną konstrukcją produktu: urządzenie można schować w zbiorniku na wodę i przetransportować jako niewielki i poręczny pakunek. Gdy zbiornik na wodę jest pusty, Emma wyłącza się automatycznie.

System
Ultradźwiękowy
Wielkość pomieszczenia
Personalny nawilżacz
Poziomy pracy
2
Właściwości
 • Do użytku gdziekolwiek jesteś (USB)
 • Kompaktowy design
 • Zbiornik na wodę, będący jednocześnie opakowaniem
 • Tryb nocny
 • Bardzo cichy
 • Pracuje do 8 h z powerbankiem o pojemności 10'000mA
 • Adapter & kabel USB
Moc
10 W
Wymiary
135 x 215 x 80 mm
Waga
0.4 kg
Pojemność zbiornika
< 27dB(A)
Poziom hałasu
25 – 46 dB(A)


 
 

Instrukcje obsługi i inne PDF'y do pobrania.

 
 

Projektant

Matti Walker

Matti Walker

Od samego początku miałem przyjemność współpracować z Martinem Stadlerem i projektować produkty dla marki Stadler Form. To, co zaczęło się od projektu nawilżacza Fred, z czasem przerodziło się w atrakcyjne i zróżnicowane portfolio produktów. Bycie częścią zespołu Stadler Form jest niezwykle cennym doświadczeniem dla mnie jako osoby oraz jako projektanta.

Zawsze dążę do wyznaczonych założeń jakie musi osiągnąć projekt: wyrazista forma, trwałe i przyjazne środowisku materiały, prosta i intuicyjna obsługa, jasne funkcje, wygoda i przyjemność podczas używania.

 
 

Wsparcie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Proszę wpisz pytanie poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane

 
 

Opinie

Oceń 
Krzysztof O
2019-11-12

Bardzo estetyczne i wygodne urządzenie. Polecam. Nawilżacz postawiony na nocnej szafeczce przynosi mi ulgę w oddychanie nocą.

Napisz swoją opinię